DEMARD ve DEMOK İstanbul’dan LOCMAN’a Tam Destek

0
1681

1980 yılında geçen filmde bir makinistin hikayesi anlatılıyor. Uğur, makinist olarak çalışan bir adamdır. İşinde terfi ile tayini çıkınca ailesi ile birlikte yeni bir yaşama başlar. Artık depo şefi olacak olan Uğur eşi Handan ve çocukları ile birlikte lojmana yerleşir. Ailesinin yeni ortamlarına alışabilmeleri için elinden gelen yapan Uğur, ön yargı ve korkularını ailesi ve dostlarının yardımı ile üstesinden gelecektir.
Oyuncu kadrosunda Alican Yücesoy, Yeliz Kuvancı, Nergis Çorakçı, Cem Cücenoğlu, Nisa Aksongur, İlker Kabaoğlu gibi isimlerin yer aldığı, senaryosunu Şükrü Alaçam ve Mine Ölce Çakan’ın yazdığı yapımın yönetmenliğini Şükrü Alaçam üstleniyor.

DEMARD ve DEMOK tarafından üyeleri ve aileleri için düzenlenen sinema aktifitesinde, tanıdık bir yaşam hikayesiyle kalplerinde bir mutluluk, yüreklerinde bir duygu seliyle LOCMAN filmini yani kendi hayatlarından bazı kesintileri sinema keyfinde izlediler.

LOCMAN filminin Görüntü Yönetmeni Mehmet ZENGİN, Yönetmeni ve Senaristi Şükrü ALACAM Oyuncu Kadrosundan Cem CÜCENOĞLU ve 1.Bölge Müdürü Nihat ASLANBEY, Bölge Müdür Yardımcıları, Servis Müdürleri ve diğer Demiryolcuların katılımlarıyla düzenlenen bu güzel güne eşlik ettiklerinden dolayı DEMARD ve DEMOK İstanbul olarak teşekkürlerini ilettiler.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin