“ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞMALIYIZ”

TÜDEMSAŞ bünyesinde çalışan engelli personellerle, Engelliler Haftası sebebiyle bir araya gelen Genel Müdür Yardımcısı Celaleddin BAYRAKÇIL yaptığı konuşmada: “Şirket yönetim kadrosu olarak sadece bugün değil, her zaman sizlerin yanındayız” dedi.
TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü toplantı salonunda engelli personelle bir araya gelen Genel Müdür Yardımcımcısı Celaleddin Bayrakçıl, ” Öncelikle, bir toplantıya katılmak için şehir dışında olan Genel Müdürümüz Yıldıray KOÇARSLAN beyin sizlere selamını iletmek istiyorum. Sevgili arkadaşlar şunu unutmamak lazım. Engelli olmak asla kusur değildir. Her insan bir gün engelli olabilir. Bu nedenle, toplum olarak duyarlı olmalı, engelli vatandaşlarımıza gereken desteği sağlamalı ve onları yalnız bırakmamalıyız. TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü olarak çalışan engelli personellerimizin her zaman yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Katılımınız için çok teşekkür ediyorum.” dedi.
TÜDEMSAŞ bünyesinde çalışan engelli personelleri, Genel Müdür Yardımcımız Celaleddin Bayrakçıl’la düzenlenen toplantıda söz alarak, iş sahalarının engelli çalışanlar için daha verimli hale getirilmesi için önerilerini ve düşüncelerini dile getirdiler.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin